KONST / Litografier / Färglitografi 16937457
nr 1693 7457
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Signerad, numrerad 16/170, daterad -83, ”Försommar”. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 46x56
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:45:06
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr